Logo

Bolest zad je vždy signálem, že není něco v pořádku a neměli bychom ji podceňovat. Řešte problém hned. Nečekejte. Za měsíc či dva může být všechno jinak. Zajděte na pár masáží pro úlevu od nejhoršího. Je to investice do Vašeho zdraví.

O mně

Jsem certifikovaná masérka. Masáže provádím od roku 2013. Má práce je mým koníčkem. Věřím v sílu doteku. Sama mám problematická záda a tak jsem prošla různými masážemi a stala se klientkou sama sobě. Ráda pomůžu druhým právě těmi masážemi, které nejvíce pomáhají mně.


Absolvovala jsem řadu masérských kurzů a stále si doplňuji vzdělání a sbírám poznatky z každodenní praxe, které následně nabízím svým klientkám/klientům pro jejich maximální požitek. Ke svým klientům přistupuji INDIVIDUÁLNĚ a hledám optimální cestu pro každého zvlášť.

Věřím, že nezklamu Vaši důvěru.


Těším se na Vás.Alena Mílková

Cejl 93
602 00 Brno - Zábrdovice
(ve dvoře, v přízemí)
u zastávek MHD Tkalcovská,
možnost parkování 2 hod. zdarma u prodejny Albert
IČO: 011 87 635

mobil:
e-mail:
Facebook: https://www.facebook.com/masazmilkova
Provozní doba: dle objednávek

Mapa

Dostupnost:

MHD - zastávka Tkalcovská, jízda 6 min. od hlavního nádraží, tramvaj č. 2, 4, 7.

Provozovna je svým umístěním dostupná nejen pro klienty ze Zábrdovic, ale také ze čtvrtí Brno-Střed, Židenice, Černá Pole a také z Husovic.


Na masáž je možné se objednat telefonicky. V případě, že se nedovoláte, právě masíruji. Zašlete mi SMS a já Vám zavolám nazpět.
Pokud chcete rezervovaný termín zrušit, zavolejte mi nebo zašlete SMS.
Objednávku je možné rovněž zaslat e-mailem. Uveďte vždy 2 termíny (2. jako náhradní). Termín je platný, až po mém odsouhlasení.


Těším se na Vaši návštěvu!Dokumenty ke stažení:


Certifikáty:

Mobilní verze webu | Přepnout na desktop verzi
© 2024 Alena Mílková
+420 734 768 683, alena.masaz@gmail.com
www.fb.com/masazmilkova
Další odkazy: MasážeCZ.cz